DANONE - DOSKONAŁE REZULTATY - REFERENCJE

Dzięki skutecznemu zastosowaniu sprawdzonej metodyki, osiągnęliśmy radykalne rezultaty w fabryce DANONE w Bieruniu. Przeczytaj co na ten temat sądzi sam klient:

"W latach 2017-2018, konsultanci EC przeprowadzili dla naszych kierowników liniowych projekt rozwojowy ściśle odpowiadający potrzebom biznesowym fabryki DANONE w Bieruniu. Zastosowana przez konsultantów metodyka łącząca Customer Experience Management, Lean Management, oraz umiejętności przywódzcze, przyniosła doskonałe efekty. Nasi kierownicy nauczyli się nie tylko elementów zarządzania, ale także mieli okazję doskonalić znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzie takich jak PSG (A3) czy „root-cause analysis”. Niewątpliwą wartością dodaną projektu było przygotowanie i wdrożenie przez każdego z uczestników własnego projektu optymalizacyjnego. Wszystkie projekty doczekały się realizacji a ich efekty wykroczyły daleko poza spodziewane ramy.

W efekcie realizacji projektu, kierownicy wszystkich szczebli nie tylko rozwinęli swoje umiejętności przewodzenia ludziom i zarządzania projektami, ale przede wszystkim wyraźnie wzrosła ich gotowość do brania na siebie odpowiedzialności i wciągania własnych ludzi w proces analizowania problemów i wdrażania stosownych zmian. Projekt zrealizowany z EC, z całą pewnością przyczynił się do tego, że w chwili obecnej zakład w Bieruniu jest benchmarkiem dla fabryk DANONE z całej Europy.

Jeśli ktoś chce zrealizować projekt rozwojowy mający na celu radykalną poprawę parametrów biznesowych i skuteczny rozwój ludzi, zdecydowanie polecam kontakt z EC."

Krzysztof Wiśniak
HR Manager, Operations, Central Europe & Nordics, DANONE

Poprawiono: środa, 08 maj 2019 08:35

Odsłony: 23

DANONE: EC pomogła w rozwoju fabryki w Bieruniu!

Wg słów dyrektora HR regionu NCE w DANONE, współpraca z EC walnie przyczyniła się do podniesienie efektywności fabryki DANONE w Bieruniu. Więcej, zakład w Bieruniu stał się benchmarkiem dla całej Europy jeśli chodzi o uporządkowanie produkcji, atmosferę pracy, a także zaangażowanie wszystkich szczebli - w tym szczególnie operatorów - w poprawę efektywności procesów produkcyjnych. Dla takich słów pracujemy!!! Wkrótce pełne referencje.

Poprawiono: czwartek, 28 lutego 2019 08:04

Odsłony: 1

Przygotowania do procesu rozwojowego dla WKG

Poprawiono: środa, 27 lutego 2019 08:04

Odsłony: 1

Kontynuacja procesów rozwojowych dla Stena Recycling

Poprawiono: czwartek, 21 lutego 2019 08:04

Odsłony: 15

Prezentacja wyników badań klientów nazwa.pl

Badanie dostarczyło firmie nazwa.pl wartościowej wiedzy na temat oczekiwań klientów firmy. Chcesz wiedzieć, czy klient nas poleca? Z przyjemnością podamy kontakt.

Poprawiono: środa, 20 lutego 2019 08:04

Odsłony: 9

Executive-Conversation © 2004 - 2019. All rights reserved.