Załoga "Pierwszej szklanki" zdobywa złoto!!!!!!!!

W roku 2018, po najtrudniejszych regatach śródlądowych w Polsce, w których ścigają się dzielne załogi jachtów klasy DZ, załoga "Pierwszej szklanki", w której skład wchodzą konsultanci EC, tym razem zdobywa ZŁOTY medal. Ileż to satysfakcji, gdy podchodzi do Ciebie kapitan i cała załoga "Egerii" (srebrny medal), z którą walczyło się przez prawie 20 pełnych wysiłku godzin i mówi "Nie było na Was mocnych! Szacunek!!!"

Poprawiono: czwartek, 28 marca 2019 09:36

Odsłony: 0

Train-the-trainer dla kierowników AFRISO

Po warsztatach strategicznych dla kierowników, czas na przygotowanie ich do samodzielnego przeprowadzenia warsztatów mających na celu zebranie pomysłów załogi na Wizją i Strategię firmy. Jest to kolejny etap angażowania załogi w skuteczną realizację celów firmy poprzez udział pracowników w wypracowaniu jej dalekosiężnych celów i strategii.

Poprawiono: czwartek, 28 marca 2019 09:41

Odsłony: 0

Rozliczamy success fee projektu dla Mardom

Dziś mówimy nie tylko "dzień dobry", ale przede wszystkim DOBRY DZIEŃ!!! :-)))

Poprawiono: czwartek, 28 marca 2019 09:36

Odsłony: 1

Start programu Leadership-2 dla Stena Recycling

Po pięciu latach pełnej sukcesów realizacji projektu procesu rozwojowego Leadership-1 skierowanego do wszystkich osób na kierowniczych stanowiskach w Stena Recycling, rozpoczynamy kolejną edycję tego programu. Warsztatami "Zarządzanie, a przewodzenie" inaugurujemy program Leadership-2. Wielka pochwała dla konsultantki, coacha i trenera EC Grażyny Kawki. Powodzenie tego programu, to jej wielka zasługa!

Poprawiono: czwartek, 28 marca 2019 09:40

Odsłony: 2

Minęło hiper pracowite półrocze w EC

Nareszcie wakacje i urlopy! To było niesamowite półrocze. Praca w dzień w dzień dla wielu osób. Kapitalne efekty. Kapitalne zmiany. Kapitalne lekcje i w nioski na przyszłość - dla naszych klientów i dla nas.

Poprawiono: czwartek, 28 marca 2019 09:40

Odsłony: 3

Executive-Conversation © 2004 - 2019. All rights reserved.