Przejmujemy zarządzanie zakładem WKG w Raciszynie

Klamka zapadła, Andrzej Kaniewski przejmuje bieżące zarządzanie operacyjne  Zakładem WKG w Raciszynie. Celem jest zapewnienie skutecznego wdrożenia wszystkich procesów doradczych realizowanych przez EC i doprowadzenie do radykalnego rozwoju firmy.

Poprawiono: poniedziałek, 17, grudzień 2018 08:04

Odsłony: 377

CARPOL pierwszym klientem JDA Connect!

Nasz klient Carpol, którego realizujemy projekty doradcze, stał się jednocześnie naszym pierwszym klientem jednocześnie zamawiającym u nas produkcję wiązek. Nie zawodzimy ani w jednym, ani w drugim... :-)

Poprawiono: piątek, 09, listopad 2018 08:04

Odsłony: 434

Konsultanci EC na Global Leadership Summit!

Zespół konsultantów EC uczestniczy w intelektualnej uczcie, jaką jest coroczny udział w GLS. Najlepsi światowi mówcy, menedżerowie, konsultanci, czy nawet pastorzy opowiadają o swojej perspektywie na leadership. Przykłady, standardy, niesamowite historie! Polecamy każdemu!

Poprawiono: czwartek, 28, marzec 2019 09:46

Odsłony: 388

Rozwój kierowników Copackingu w DANONE

Kierownictwo Copacking też trzeba szkolić! Zwłaszcza, ze wyzwania są nie małe, a wynikają z coraz liczniejszej grupy Ukraińców zatrudnianych na produkcji razem z Polakami. Jak skutecznie angażować ludzi? Jak przekonywać ich do pracy nad podnoszenie efektywności? Jak podnosić jakość współpracy? A wszystko to w międzynarodowym środowisku, w którym trudno o wspólny język i kulturę pracy. Duże wyzwanie...

Poprawiono: czwartek, 28, marzec 2019 09:45

Odsłony: 368

Wywiad z Januszem Kamieńskim w Win-Win City

"Czego miasta powinny się uczyć od firm?". Pod takim tytułem ukazał się wywiad z Januszam Kamieńskim na portalu poświęconym rozwojowi miast. Janusz opowiada o tym czym jest citizen experience i jak zastosować metodykę customer experience management do rozwoju miast.

Poprawiono: czwartek, 28, marzec 2019 09:37

Odsłony: 323