GRATULUJEMY DANONE TYTUŁU FABRYKI ROKU!

DANONE zdobył tytuł Fabryki Roku! Podczas wielkiej Konferencji i Gali FABRYKA ROKU, wystąpiła z tej okazji Pani Kinga Kowalczyk, Dyrektor HR, oraz Pan Ireneusz Kaczmarczyk, Dyrektor Produkcji. Wygłosili oni prelekcję pt. "Jak zbudować i utrzymać zespół wykwalifikowanych i zmotywowanych Pracowników, aby skutecznie odpowiadać na potrzeby współczesnych konsumentów".

LINK do informacji o tym wydarzeniu na LinkedIn.

Cała sytuacja zyskanie przez naszego klienta tak prestiżowego tytułu napawa nas wielką dumą! Tym bardziej, że wg słów Pana Krzysztofa Wiśniaka, obecnie Dyrektora HR DANONE odpowiedzialnego za Europę Centralną i kraje skandynawskie, to właśnie dzięki współpracy z EC, fabryka w Bieruniu może poszczycić się ogromnym wzrostem wydajności, oraz poziomu zaangażowania załogi.

Przypominamy słowa Pana Krzysztofa Wiśniaka, w których opisuje współpracę z EC:

W latach 2017-2018, konsultanci EC przeprowadzili dla naszych kierowników liniowych projekt rozwojowy ściśle odpowiadający potrzebom biznesowym fabryki DANONE w Bieruniu. Zastosowana przez konsultantów metodyka łącząca Customer Experience Management, Lean Management, oraz umiejętności przywódzcze, przyniosła doskonałe efekty.

Nasi kierownicy nauczyli się nie tylko elementów zarządzania, ale także mieli okazję doskonalić znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzie takich jak PSG (A3) czy "root-cause analysis”. Niewątpliwą wartością dodaną projektu było przygotowanie i wdrożenie przez każdego z uczestników własnego projektu optymalizacyjnego. Wszystkie projekty doczekały się realizacji a ich efekty wykroczyły daleko poza spodziewane ramy.

W efekcie realizacji projektu, kierownicy wszystkich szczebli nie tylko rozwinęli swoje umiejętności przewodzenia ludziom i zarządzania projektami, ale przede wszystkim wyraźnie wzrosła ich gotowość do brania na siebie odpowiedzialności i wciągania własnych ludzi w proces analizowania problemów i wdrażania stosownych zmian.

Projekt zrealizowany z EC, z całą pewnością przyczynił się do tego, że w chwili obecnej zakład w Bieruniu jest benchmarkiem dla fabryk DANONE z całej Europy. Jeśli ktoś chce zrealizować projekt rozwojowy mający na celu radykalną poprawę parametrów biznesowych i skuteczny rozwój ludzi, zdecydowanie polecam kontakt z EC.