EC CZŁONKIEM ZAŁOŻYCIELEM SDP

Dziś założone zostało Stowarzyszenie Service Design Poland. Misją Stowarzyszenia jest:

  • - Pomoc organizacjom i instytucjom w transformacji z orientacji na swoje produkty do orientacji na wartość oferowaną odbiorcom.
  • - Wsparcie osób uprawiających zawód Service Designera
  • - Edukacja rynku czym jest Service Design, co daje przedsiębiorstwom i jakie są najlepsze praktyki projektowania usług.
EC została członkiem założycielem stowarzyszenia. Janusz Kamieński jest szefem zespołu ds. komunikacji.

Mamy w EC nadzieję i przekonanie, że najlepsze praktyki Customer Experience Management i Service Design przyczynią się do rozwoju biznesu w Polsce, a także znacznie lepszej i sprawniejszej realizacji usług w biznesie, administracji publicznej i sektorze społecznym!

Poprawiono: sobota, 29, luty 2020 20:25

Odsłony: 857

KOLKATA SPOTKANIE Z PARTNERAMI

Założyciele EC spotykają się z kolejnymi partnerami do współpracy Polska-Indie. Tym razem są to spotkania z Chiranjib Paul Choudhury z East Side World.

Poprawiono: piątek, 28, luty 2020 09:58

Odsłony: 848

SPOTKANIE W DELHI Z GAUTHAM MAHAJAN

Założyciele EC spotykają się w stolicy Indii New Delhi z Gautanem Mahajan. Gautam jest światowej sławy konsultantem i guru CUSTOMER VALUE MANAGEMENT, autorem licznych książek i Prezesem Customer Value Foundation. Omawialiśmy obszary do współpracy. M.in. przy organizacji konferencji, na której Gautam Mahajan wystąpi w Szczecinie we wrześniu: "Perspective 4.0 - Perspectives for Marketing, Trade and Consumption."

Na zdjęciu Gautam Mahajan, Agnieszka Polska-Kamieńska i Janusz Kamieński zaraz po zakończeniu wspólnych warsztatów i kolacji.

Poprawiono: piątek, 28, luty 2020 09:58

Odsłony: 907