DANONE - DOSKONAŁE REZULTATY - REFERENCJE

Dzięki skutecznemu zastosowaniu sprawdzonej metodyki, osiągnęliśmy radykalne rezultaty w fabryce DANONE w Bieruniu. Przeczytaj co na ten temat sądzi sam klient:

"W latach 2017-2018, konsultanci EC przeprowadzili dla naszych kierowników liniowych projekt rozwojowy ściśle odpowiadający potrzebom biznesowym fabryki DANONE w Bieruniu. Zastosowana przez konsultantów metodyka łącząca Customer Experience Management, Lean Management, oraz umiejętności przywódzcze, przyniosła doskonałe efekty. Nasi kierownicy nauczyli się nie tylko elementów zarządzania, ale także mieli okazję doskonalić znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzie takich jak PSG (A3) czy „root-cause analysis”. Niewątpliwą wartością dodaną projektu było przygotowanie i wdrożenie przez każdego z uczestników własnego projektu optymalizacyjnego. Wszystkie projekty doczekały się realizacji a ich efekty wykroczyły daleko poza spodziewane ramy.

W efekcie realizacji projektu, kierownicy wszystkich szczebli nie tylko rozwinęli swoje umiejętności przewodzenia ludziom i zarządzania projektami, ale przede wszystkim wyraźnie wzrosła ich gotowość do brania na siebie odpowiedzialności i wciągania własnych ludzi w proces analizowania problemów i wdrażania stosownych zmian. Projekt zrealizowany z EC, z całą pewnością przyczynił się do tego, że w chwili obecnej zakład w Bieruniu jest benchmarkiem dla fabryk DANONE z całej Europy.

Jeśli ktoś chce zrealizować projekt rozwojowy mający na celu radykalną poprawę parametrów biznesowych i skuteczny rozwój ludzi, zdecydowanie polecam kontakt z EC."

Krzysztof Wiśniak
HR Manager, Operations, Central Europe & Nordics, DANONE

Poprawiono: środa, 08 maj 2019 08:35

Odsłony: 10

nazwa.pl dołącza do grona klientów EC

Rozpoczynamy realizację badania oczekiwań klientów wobec firmy zajmującej się sprzedażą usług hostingowych, jaką jest nazwa.pl

Poprawiono: wtorek, 05 marca 2019 21:20

Odsłony: 0

Kontynuacja procesów rozwojowych dla DANONE

Poprawiono: wtorek, 05 marca 2019 21:20

Odsłony: 0

Przejmujemy zarządzanie zakładem WKG w Raciszynie

Klamka zapadła, Andrzej Kaniewski przejmuje bieżące zarządzanie operacyjne  Zakładem WKG w Raciszynie. Celem jest zapewnienie skutecznego wdrożenia wszystkich procesów doradczych realizowanych przez EC i doprowadzenie do radykalnego rozwoju firmy.

Poprawiono: poniedziałek, 17 grudnia 2018 08:04

Odsłony: 2

Konsultanci EC na Global Leadership Summit!

Zespół konsultantów EC uczestniczy w intelektualnej uczcie, jaką jest coroczny udział w GLS. Najlepsi światowi mówcy, menedżerowie, konsultanci, czy nawet pastorzy opowiadają o swojej perspektywie na leadership. Przykłady, standardy, niesamowite historie! Polecamy każdemu!

Poprawiono: czwartek, 28 marca 2019 09:46

Odsłony: 8

Executive-Conversation © 2004 - 2019. All rights reserved.