Wyprzedzamy potrzeby. Doceniamy to, gdzie jesteś teraz, ale chcemy Cię zabrać tam, gdzie nikogo jeszcze nie ma.

Kim jesteśmy?

Sukcesu nie osiąga się przypadkiem. Doświadczenie, praca, kreatywność, błysk geniuszu, intuicja, szczęście… wymieniać można sporo. I choć jeden z tych czynników może być decydujący, sukces zawsze jest systemowym, trwającym latami procesem. Jak zaoszczędzić ten cenny czas?
Wystarczy spojrzeć szerzej… ale nie tylko z własnej perspektywy.

Jesteśmy firmą doradczą o dość nietypowym podejściu. Rozumiemy, że same rady bywają frustrujące. Ktoś z miną „przecież to takie proste” przekazuje raport odkryć i wniosków, znikając w kluczowym momencie wprowadzania zmian. My zostajemy. Po przeanalizowaniu sytuacji i wyznaczeniu kierunku zmian, wspólnie pracujemy nad osiągnięciem najlepszych z możliwych rezultatów. Bierzemy na siebie współodpowiedzialność za realizację celów naszych klientów.

Doświadczenie i wiedza to nasze atuty. Przez lata pracując w międzynarodowym środowisku intuicję, tak ważną w biznesie, połączyliśmy z praktyką. W 2004 roku, kiedy zakładaliśmy EC, wiedzieliśmy, że będziemy mogli podzielić się sprawdzonymi rozwiązaniami. Nasze know-how to umiejętność czerpania z globalnych rozwiązań i sprawne zarządzanie zmianą.

Dokąd idziemy?

Ciągły rozwój wpisany jest w naszą firmę. Doradzając innym, sami nieustannie ufamy sile zmiany.
To ona pcha nas do przodu i co dzień sprawia, że praca staje się pasją. Naszą misją jest poszukiwanie punktów przyłożenia dźwigni w ludziach i organizacjach, celem ich rozwoju i zwiększania dochodowości.
Wiemy jak można to osiągnąć. Tylko integracja trzech sił – ludzi, procesów i strategii sprawia, że firma ciągle idzie do przodu.

Lata doświadczeń nauczyły nas jak zarządzać zmianą. To proces, w którym teoretycznie poszczególne elementy są oczywiste i proste. Kluczem jest jednak wiedza, która pozwala nam dostosować narzędzia do konkretnych działań w firmie. Wiedzieć, kiedy wskazane jest szybsze tempo, a kiedy lepiej sprawdzi się metoda małych kroków. Znać wartości firmy i jej klientów. Opierać się na międzynarodowych rozwiązaniach i czerpać z nich know-how.

 Zapraszamy do współpracy.