Linki

CEM Professionals

http://www.linkedin.com/groups?home=&gid=894087&trk=anet_ug_hm 

Grupa dyskusyjna osób, profesjonalnie zajmujących się zarządzaniem doświadczeniem klienta

The Customer Management Community’s

www.insightexec.com


Największy serwis CRM-owy w Europie, dostarczający ciekawych danych, informacji, porad i analiz przypadków. Pomaga swoim członkom we wprowadzaniu u siebie najlepszych praktyk, zwiększaniu zwrotu z inwestycji w doświadczenia klientów.

Customer Think’s

www.customerthink.com


Jedna z najlepszych na świecie wirtualna społeczność zajmująca się zarządzanie relacjami z klientami (Customer Relationship Management)

eCCustomerServiceWorld’s

www.ecustomerserviceworld.com


Największa na świecie onlinowa organizacja mająca na celu krzewienie bajlepszych praktyk w zakresie obsługi klienta. Na tym portalu znajdziesz najwięcej ciekawych wpisów dokonanych przez osoby profesjonalnie zajmujące się strategicznym podejściem do obsługi klienta, CRM, CEM i call center.

GCCRM’s

www.greaterchinacrm.org


GCCRM jest największą organizacją w Chinach zajmującą się relacjami z klientami. Znajdziesz tu doskonałe artykuły z zakresu CRM i CEM.

Harvard Business Review Polska

www.hbrp.pl


Jedno z najlepszych na świecie i w Polsce źródeł artykułów na temat zarządzania doświadczeniami, tworzenia i wdrażania strategii, marketingu, leadershipu oraz rozwoju ludzi i organizacji.

Interbrand’s

www.brandchannel.com


Znaczna ilość artykułów i dyskusji we wszystkich tematach związanych z marką

International Society for Performance Improvement

www.ispi.org

Międzynarodowa organizacja konsultantów specjalizujących się w dziedzinie Human oraz Organizational Performance

Persona GLOBAL®

www.personaglobal.com


Dostarcza sprawdzonych narzędzi diagnostycznych, prowadzących do zwiększania efektywności biznesowej zarówno całych organizacji, jak również pracowników i zespołów. Narzędzia Persona GLOBAL® dostępne są w ponad 50 państwach ze wszystkich kontynentów, w tym od 2004 roku również w Polsce.

Persona GLOBAL® Polska Sp. z o.o.

www.personaglobal.pl


Jeden z dwóch, obok EC dystrybutorów narzędzi Persona GLOBAL® w Polsce. Specjalizuje się diagnozowaniu i rozwijaniu kompetencji ludzi i zespołów.

Smithconsulting+co

www.smithcoconsultancy.com

Jedna z najwybitniejszych na świecie firm specjalizujących się w dziedzinie zarządzania doświadczeniami klientów.

Supply Chain Brain

www.supplychainbrain.com


Strona internetowa poświęcona zarządzaniu łańcuchem dostaw. Mnóstwo najświeższych informacji, wiedzy, przykładów – szczególnie w obszarze mierzalności.

THINKTANK

www.thinktankmagazine.pl


Więcej niż tylko kwartalnik dla biznesu i administracji! THINKTANK to społeczność osób zajmujących się najnowszymi i najskuteczniejszymi praktykami w dziedzinie rozwoju organizacji, ofertując platformę do dyskusji o najnowszych trendach w biznesie i gospodarce.

TNS Global

www.tnsglobal.pl

Polski oddział jednej z największych i najlepszych firm zajmujących się badaniami rynku, klientów i konsumentów, a także trendów w ekonomii, gsopodarce, polityce i społeczeństwie.

Webster Buchanan’s

www.websterb.com


Warto zajrzeć na tę stronę w poszukiwaniu informacji w obszarze spójności organizacyjnej, CRM i usprawniania procesów.