Wideoreferencje

Jesteśmy firmą doradczą o dość nietypowym podejściu. Rozumiemy, że same rady bywają frustrujące. Ktoś z miną „przecież to takie proste" przekazuje raport odkryć i wniosków, znikając w kluczowym momencie wprowadzania zmian. My zostajemy. Po przeanalizowaniu sytuacji i wyznaczeniu kierunku zmian, wspólnie pracujemy nad osiągnięciem najlepszych z możliwych rezultatów. Bierzemy na siebie współodpowiedzialność za realizację celów naszych klientów. Oto opinie niektórych naszych klientów o współpracy z EC.

Zobacz video - wypowiedź Pani Iwony Kossmann

DENI CLER
Iwona Kossmann - Prezes w latach 2008-2010, o audycie klientów przeprowadzonym przez Executive - Conversation i jego pozytywnych skutkach dla wyników finansowych firmy Deni Cler

edipresse

EDIPRESSE
Piotr Rytowski - Project Manager w Dziale Korporacyjnym - o wdrażanym przez Executive - Conversation procesie CEM (zarządzanie doświadczeniem klienta)

Obejrzyj wypowiedź Pana Piotra Gaila

GRUPA ŻYWIEC
Piotr Gail - kierownik ds Rozwoju Potencjału Organizacji, o zaprojektowanych i przeprowadzonych we współpracy z  Executive - Conversation szkoleniach z zakresu markowego przywództwa.

reckitt

RECKITT BENCKISER
Wieńczysław Bronny - Dyrektor Fabryki w Nowym Dworze Mazowieckim - o wdrażanym przez Executive - Conversation procesie CEM (zarządzanie doświadczeniem klienta)

reckitt

KINGSPAN
Jarosław Pawelec - Dyrektor Operacyjny - o wdrażanym przez Executive - Conversation procesie CEM (zarządzanie doświadczeniem klienta).