PODSUMOWANIE DEBATY NT. RYNKU FINANSOWEGO W POLSCE

2 grudnia 2016, odbyło się podsumowanie rocznej debaty na temat rynku kapitałowego w Polsce, organizowane przez THINKTANK. Uczestniczący w podsumowaniu Janusz Kamieński spojrzał na prezentowane wnioski z perspektywy Customer Experience Managementu, co dało bardzo ciekawe informacje. Najważniejszym wnioskiem jest ten, że:

Rynek finansowy w Polsce patrzy przede wszystkim wsobnie i tylko w niewielkim stopniu zainteresowany jest ...klientami.

Pełen tekst znajduje się w najnowszym wpisie na blogu Janusza – wystarczy kliknąć, żeby zapoznać się z jego treścią.

Wszystkie materiały, które powstały w ramach projektu "Sektor finansowy w Polsce: bilans i perspektywy" dostępne są pod adresem: http://mttp.pl/rynek-finansowy.

Poprawiono: czwartek, 19, styczeń 2017 07:00

Odsłony: 773

CZY DA SIĘ W 1 TYDZIEŃ NAPRAWIĆ 30-METROWE ZAPADLISKO W JEZDNI?

Oczywiście! Niestety w Fukuoki (JPN). Ile czasu taki proces zająłby w Polsce? Miesiąc? Kwartał? Rok? Kto zgadnie?

Dlaczego tak jest? Bo u nas zupełnie nie myśli się (jeszcze) efektami, czyli doświadczeniami społeczności, klientów, pracowników itd., lecz procesem, zarządzaniem, organizacją, pracą. Tymczasem procesy, zarządzanie, organizacja, praca ludzka powinna być podporządkowana celowi, czyli zapewnieniu klientom wartościowych dla nich doświadczeń...

Poprawiono: środa, 15, marzec 2017 20:18

Odsłony: 833

AGNIESZKA POLSKA-KAMIEŃSKA PONOWNIE SĘDZIĄ W POLISH NATIONAL SALES AWARDS!

Dziś Agnieszka rozpoczyna pracę jako sędzia orzekający w sprawie wyboru laureatów tegorocznej edycji Polish National Sales AwardsPNSA jest organizacją zajmującą się wspieraniem i rozwojem działów sprzedaży, jednocześnie dbając o etos zawodu sprzedawcy. Poczytaj więcej na temat Polish National Sales Awards. Warto dodać, że Agnieszka sędziuje w PNSA nieprzerwanie od ośmiu lat, czyli od początku działalności tej organizacji w Polsce.

Poprawiono: wtorek, 10, grudzień 2013 11:39

Odsłony: 740

JANUSZ KAMIEŃSKI NA TEDxWSB - JUŻ 15 000 WYŚWIETLEŃ

Na czym polega ekonomia doświadczeń? Jak zarządzać przedsiębiorstwem, żeby wygrać w epoce nadmiaru? Jak radzić sobie z lawinowo rosnącą konkurencją? Zobacz jak Janusz Kamieński już dwa lata temu odpowiedział podczas swojego wystąpienia na TEDxWSB.

Poprawiono: wtorek, 18, październik 2016 20:50

Odsłony: 777

TRAIN-THE-MENTOR TO PROGRAM NIEZBĘDNY DLA REALIZACJI STRATEGII

Kolejny raz realizujemy program rozwoju Mentorów, jako kluczowy element wdrażania strategii naszych klientów. Dlaczego kluczowy? Wg Booz Alen, aż 90% menedżerów uznało, że dużym wyzwaniem dla nich jest zbudowanie spójności całego zespołu wokół strategii. Train-the-Mentor to program zaprojektowany w celu nabycia przez wybranych menedżerów umiejętności niezbędnych do wspierania operacyjnych działań pracowników zmierzających do realizacji strategii danego przedsiębiorstwa. Chcesz wiedzieć więcej o programie? Napisz do nas na info@e-c.com.pl.

Poprawiono: wtorek, 04, październik 2016 20:50

Odsłony: 721